Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Servis teknisyeni olarak en önemli oyuncu sensin


Servis teknisyeni olarak, elektrikli veya dizel motorlu forklift ve endüstriyel ekipmanların  bakım  onarım faaliyetlerinin yürütülmesinden ve güvenlik testlerinin yapılmasından sorumlusunuz.

Potansiyel arıza nedenlerini azaltmak ve arızaları gidermek için gerekli olan mekanik, hidrolik, elektrik ve elektronik sistemlerde arıza analizleri yapacaksınız.

Sektörde öncü, güvenilir,  yenilikçi, pazar lideri, güçlü bir marka olan STILL ARSER'i keşfetmeye hazır mısınız! İş ve Kariyer

Servis teknisyeni

Servis ekibinde uygun bir iş mi arıyorsunuz? Mevcut iş ilanlarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz:

Servis Teknisyeni
İstanbul

Servis Teknisyeni
Gölcük

Servis Teknisyeni
Aksaray

Siz de ekibimize katılın!

1996 yılında Arkas Holding Grup şirketi olarak kurulan Arser, 2013 yılında STILL GmbH ile güçlerini birleştirerek Still Arser İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. olarak kullanıcıya özel sunduğu hizmet, çözümler ve yenilikçi yaklaşımı ile pazar lideri olmayı başarmış ve bugün sektördeki saygın yerini koruyarak yoluna devam etmektedir.

Amacımız, çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak, verimli çalışmaları ile hem kendilerine hem de şirketimize katma değer kazandırmalarını sağlamaktır. Takım çalışması ve işbirliğine açıksanız gelin sizde bu büyük takımın bir parçası olun.