Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Satış ekibimiz

Satış ekibimizdeki bir çalışan olarak çok önemli bir role sahipsin. Müşterilerimizle doğrudan temas halinde olarak her gün neler yapabileceğini gösteriyorsun.

STILL'e ister yetiştirilmek üzere bir Satış Sorumlusu, ister Bölge Satış Müdürü ya da ister Kilit Müşteri Yöneticisi olarak katıl hiç fark etmez; çalışma yaşamın değişken, dinamik ve tamamen müşteri odaklı geçer.

Sen de yaklaşık 300 kişilik satış ekibimizin bir parçası olabilirsin! 


STILL'deki satış pozisyonlarımız

Satış ekibimizde çeşitli pozisyonlar mevcut. Niteliklerine ve deneyimine bağlı olarak kendin için doğru görevde bize katılabilirsin; müşteri ilişkileri ve desteği her satış pozisyonunun odak noktasıdır.

Satış bölgendeki yetkili kişi olarak STILL ürün yelpazesinin satışıyla ilgileneceksin. Burada forkliftlerin, yazılım çözümlerinin, raf sistemlerinin, hizmetlerin ve otonom araçların satışından sorumlu olacaksın. 

Sorumlulukların arasında bağımsız olarak müşteri toplantılarını yürütme, teklifler hazırlama ve sözleşme akdedilene kadar müşterilere destek sağlamak bulunuyor. Ayrıca bölgende yeni müşteriler kazanmaktan da sorumlu olacaksın.

Verkäufer (Junior Verkaufsberater, Gebietsverkaufsberater oder Key Account Manager) bei der Arbeit

Şu anda iş yok.


Satışta STILL'e katılmak için pek çok iyi sebep var

 • İş gününü istediğin gibi organize edebileceksin; gündelik işlerinde tam esnekliğe ve bağımıszlığa sahip olacaksın. Kendini ve iş gününü bağımsız olarak organize edebilirsin. Bu da müşterilerinle mümkün olan en iyi şekilde ilgilenebilmek için sana büyük bir özgürlük verir. 

 • Geniş bir endüstri sektörü yelpazesinden müşterilere danışmanlık yapıyor olacaksın; her müşteri ziyareti farklıdır ve bu da çalışma günlerini son derece değişken kılar. Müşterilerin çok farklı sektörlerde çalışıyor olacak, bu da çok çeşitli müşteri talepleriyle ilgileniyor ve her gün yeni çözümler üretiyor olacağın anlamına geliyor. 

 • Çeşitli görevlere sahip olacaksın. Müşterilerinle doğrudan temasın yanında işin yönetimsel görevler de kapsayacak. Müşterilerinin siparişlerini işleme alırken bölgesel ve merkezi destek birimler sana destek olacak. 

 • Güçlü yanlarından her gün yararlanabileceksin. Danışmanlık becerilerin ve güçlü müşteri odaklılığın sayesinde müşterilere özel çözümler üreteceksin. Bunları yaparken istikrarlı bir şekilde başarıya odaklanarak müzakere becerilerini ve yaratıcılığını kullanacaksın.

 • Sana düzenli olarak eğitim ve gelişim fırsatları sunulacak. Her gün farklı STILL ürünleriyle temas halinde olacaksın ve bu nedenle farklı araç tipleri hakkında düzenli olarak eğitim alman bizim için önemli. Şirket içi ürün ve satış eğitimlerimiz sayesinde başka hiçbir yerde yapamayacağın kadar uzmanlığını artırabilir ve ürünlerimizi hızlı bir şekilde tanıyabilirsin! 

 • Şirket içinde yükselme şansına sahip olacaksın; satış ekibimiz pek çok farklı pozisyondan oluşuyor. Bu da sana yetkinliklerin ve satış deneyimin doğrultusunda profesyonel gelişimine yön verme olanağı sağlayacak.

Cazip çalışma koşulları bekleyebilirsin

 • Cazip bir sabit temel maaş
 • Performans odaklı ve başarı odaklı bonuslar
 • Şirket aracı
 • Kişisel çalışma alanın için teknik donanım, araç ve gereçler
 • Teşvik edici diğer fırsatlar


Sizi STILL Arser'e götüren rotanız neydi?
Biri Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Arkas Holding, diğeri dünyanın en iyi forklift üreticisi olan STILL markaları çatısında çalışma isteği ve güven duygusu.

STILL Arser'de çalışmaya karar verme nedeniniz neydi?
İnsana / çalışanına değer vermesi, gelişime açık olması ve çalışanına yatırım yapan, global bir şirket olması.

Mevcut pozisyonunuzu nasıl elde ettiniz?
2011 yılında Satış Mühendisi olarak işe başladım. Satışta raporlama, sistem ve süreçlerin kurgulanması, hayata geçirilmesi aşamalarında yer aldıktan sonra 2013 yılında Arkas ve STILL'in birleşmesi sonucu STILL Arser bünyesinde bayi ağının oluşturulması, bayilik sistemin kurulması süreçlerinden sorumlu Bayi Koordinatörlüğü görevine getirildim. 2 yıl bu pozisyonda Türkiye'de bayilik alt yapısını kurduktan sonra 2015 yılında Intralojistik Sistemler departmanı kurularak, Müdür olarak atandım.  O dönem pazar payımızı %16'dan %55 'e çıkardık ve Türkiye'deki dar koridor istif araçları ve raf sistemi dahil ilk Intralojistik Sistemler Projesini hayata geçirdik. Performansım, motivasyonum, iş disiplinim ve çalışma azmim ile 2017 yılında Satış Direktörlüğü görevine atandım.

Standart bir iş gününüzü ve iş ortamınızı tanımlar mısınız?
Satışta her gün yeni bir heyecan demek. Tüm satış ekibinin performansının takibi, gerektiğinde büyük müşterilere ziyaretlerde bulunarak satış ekibine eşlik etmek. Ekibin gelişimine katkı sağlayarak, koçluk yapmak. Müşteri beklenti ve taleplerini daha iyi nasıl karşılayacağımızı satış ekibi ile birlikte değerlendirmek, rakip analizleri yaraparak, gerekli önlem ve aksiyon planlarını oluşturmak. STILL Merkez Ofis ve Matrix yapıdaki çalışma arkadaşlarımız ile bilgi paylaşımında bulunarak sistem ve süreçlerin geliştirilmesini sağlamak. 

İşinizi STILL Arser'de bu kadar heyecan verici kılan nedir?
Pazarın hareketli ve dinamik olması sebebiyle rekabet oldukça yoğun. Şirket kültürü olarak gelişimi destekleyici bir yapıya sahip olmamız, farklı fikirlerin değerlendirilmesi ve önemsenmesi yaratıcı projelerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

STILL Arser için neden kilit oyuncusunuz?
Satış bir takım oyunu, takımda herkesin farklı rolleri var. Ben antrenör olarak ortak hedefler doğrultusunda takımı yönlendiriyor, takımda sinerji yaratarak nice ilklere imza atmak istiyor olmam.

STILL Arser'de çalışmanın en önemli noktaları nelerdir?
İnovatif, pazar lideri olmamız ve sürekli gelişime ve yeni hedeflere odaklanmamız.

Cümleyi tamamlayınız: STILL Arser'de çalışmak...
Ayrıcalıktır.

Çalışan olarak Still Arser'i 3 kelime ile tanımlayınız:
İnovatif, Pazar Lideri, Cesaret

STILL Arser ile ilgili en çok neyi seviyorsunuz?
Güçlü ve güvenilir bir marka olarak çalışana değer vermesi ve çalışana yatırım yapması.

STILL Arser'i işveren olarak öne çıkaran nedir?
Güvenilir global bir marka olması, çalışanını desteklemesi.

Becerilerinizi kilit bir oyuncu olarak başka nerelerde kullanabilirsiniz?
Çok yönlü iletişim ağımızı hayatımızın her alanında kullanarak, özellikle sosyal hayatımızda da ilişki yönetimi ve iletişim becerilerimi kullanıyorum.