STILL Web semineri

Depo Güvenliği

Şimdi kayıt olun!

KONU

Endüstriyel araçların depoda güvenli çalışması

Kazaları ve hasarları önlemek için akıllı çözümler

TARİH

18 Mayıs 2021

11 - 12'da
17 - 18'da

DILLER

Web semineri dili: İngilizce

Canlı çeviriler: Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca

Bir deponun üretkenliği büyük ölçüde lojistik süreçlerinin güvenliğine ve güvenilirliğine bağlıdır. Bu bağlamda, endüstriyel güvenlik özel bir önem taşımaktadır.

İnsanların ve makinelerin buluştuğu her yerde, tehlikeli durumlar ortaya çıkabilmekte ve insanlar veya taşınan mallar zarar görebilmektedir. Çalışanlar için bu risklerin belirlenerek en aza indirilmesi ve endüstriyel araç, ekipman ve taşınan malların zarar görmesinin önlenmesi için çeşitli güvenlik çözümlerimiz mevcuttur.

Endüstriyel araç güvenliği uzmanlarımız bu çözümlerin ne olduğunu ve ne işe yaradıklarını sizlere açıklayacaktır.

Sizi dört gözle bekliyoruz! Sağlıkla kalın!

Aşağıdakilerden yararlanabilirsiniz:

  • Endüstriyel araçlarla çalışırken depodaki riskleri ve tehlikeleri gösteren genel bir yapılandırma.
  • İnsanlara ve altyapıya zarar vermeyi ve güvenlik açısından hassas alanlarda kazaların oluşmasını önleyen yardımcı çözümler.
  • Uzmanlarımızın tecrübelerine dayanan profesyonel değişimler.
 

Web semineri kaydı

"Endüstriyel araçların depoda güvenli çalışması" web seminerine katılmak istiyorum. (*zorunlu alanlar)

Web seminerinin kaydını daha sonraki bir tarihte tüm katılımcıların kullanımına sunacağız.

Verileriniz gizli tutulacak, üçüncü şahıslara aktarılmayacak ve yalnızca STILL haber bülteni ve web semineri hakkında bilgi göndermek için kullanılacaktır.

Endüstriyel araçlarınızı çalıştırırken endüstriyel güvenliğinizi artırın! Yenilikçi güvenlik çözümlerine ve bunların uygulama senaryolarına karşı genel bakış edinin.

Güvenlik çözümlerimiz geniş bir yelpazeye sahiptir; potansiyel tehlikeyi tespit eden, hasarların ve kazaların nedenlerini proaktif olarak önleyen akıllı yardım sistemleri ve yazılım uygulamalarından, belirli depo ve trafik alanlarını koruyan araç bileşenlerine, sabit çözümlere ve çalışanlar için düzenlenen eğitimlere kadar uzanır.

Uzmanlarımız, depo güvenliğinizi nasıl ve nerede geliştirebileceğinizi size göstermek için güncel güvenlik çözümlerinizi farklı uygulamalarda ve çalışma ortamlarında canlandırırlar ve bunların hem riskten kaçınma hem de tehlike önleme üzerindeki etkilerini gösteren güvenlik çözümlerini bildirirler.

Bu süreçte sorularınızı sormak ve yanıt almak için yeterli zamana sahip olursunuz.


İletişim Formu

Ünvan*