Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

RX 60 saniyenizi deneyimleyin

Vaktinizden en iyi şekilde yararlanın. Yeni STILL RX 60.

Yeni STILL RX 60'ta rahatlayın ve saat işlemeye başlar başlamaz kalbinizin heyecanla yarışacağını hissetmeye hazırlanın.

Şimdi işlemlerin iç lojistiğinin saniye cinsinden ele alınması ile, değerli zamanınızı geri almanıza yardımcı olmak için ivme şampiyonumuza ihtiyacınız var. İlk andan itibaren, mükemmel güç dengesi, ergonomi, manevra kabiliyeti ve enerji verimliliği konularında heyecanlandırılacağınızdan emin olabilirsiniz. RX 60-25 / 35 sadece yüksek performanslı bir ürün değil, aynı zamanda sınıfının en iyilerinden biri: bu elektrikli forklifti kullanarak 258 tonu sadece 3600 saniyede taşıyın. Aküyü şarj etmek için durmanıza gerek kalmadan palet yüklerken, akü şarjı başına en üst seviyenin sağladığı özgürlüğün 32.400 saniye boyunca tadını çıkarın. Mükemmel düzenlenmiş kontrol elemanları, maksimum bacak mesafesi, bütünüyle etkileyici bir görüş ve benzersiz STILL Easy Control yerleşik bilgisayarı dahil olmak üzere hayal edebileceğiniz en iyi iş istasyonunda rahatlayın. Bu ekipmanla en sevdiğiniz performans işlevlerinden yalnızca bir tık uzaktasınız ve bir bakışta tüm ilgili performans verilerini her zaman görebilirsiniz. Yeni standartlar koymanın zamanı geldi: RX 60 saniyenizi şimdi deneyimleyin!

  • Olağanüstü performans: sınıfında en yüksek elleçleme performansı

  • Maksimum kullanılabilirlik: bir akü şarjı ile en yüksek menzil

  • En iyi çalışma alanı: STILL Easy Control yerleşik bilgisayarı bulunan ferah kabin
Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Hızlandırıcı - Yeni şampiyonun zamanı


Performans

Tüm zamanların en iyi performansı.

Tabağınızda çok mu şey var? Vaktinizi boşa harcamayı bırakmanın zamanı geldi! Başka hiçbir forklift daha az zamanda daha fazla mal taşımanıza izin vermez. Yeni RX 60, sınıfında en yüksek taşıma performansına sahip forklifttir. Yükseğe veya geniş yüke ya da her ikisini birden kaldırma ihtiyacınız olsun, ivme şampiyonumuz bir paleti her taşımanızda değerli saniyeleri kurtarmanıza yardımcı olur. Kayıt süresinde olması gereken malları alabilmenizi sağlamak için gücü hassasiyetle kontrol edebilirsiniz. Büyük düşünmenizi gerektiren uygulamalar için geliştirilmiş ve tasarlanmıştır.

3600 saniyede 258 ton

200 metre uzağa 258 ton taşıdığınızda heyecanlandırıcı 3600 saniyeniz. Forklift sınıfında üst düzey kullanım gücünü deneyimleyin.

11 saniyede 7.4 metre

7,4 metreye 3,5 ton yükseltirken heyecanlandırıcı 11 saniyeniz. Performansı en üst düzeyde hassasiyetle serbest bırakmaya hazır olun.

Bir saniye beklemeyen heyecan verici performans için hazır mısınız?

RX 60'ı kendiniz denemek için sabırsızlanıyorsanız, tüm araç özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi için bilgi formuna bakın ya da şimdi bir danışmanlık isteyin.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kullanılabilirlik

Ulaşmak için yeni rekor sahibi.

Güç, ivme ile kütle çarpımıdır. Bunun üzerine dayanıklılık katıyoruz! Sonuçta, tüm vardiya boyunca bunu elde etmiyorsanız, güç kullanımı ne demektir ki? Yeni RX 60'ta kendinizi rahatlatın ve bu sınıftaki en uzun akü kapasitesi süresi sayesinde şarj etmek zorunda kalmadan sekiz saat boyunca güç verin. Ayrıca, forklift hızlı çalıştırma modunda çalışmaya başlar ve siz hala yerleşiyorken hemen kulllanıma başlayabilirsiniz.

Bir sonraki şarj etme süresi 32.400 saniye / Bir sonraki şarj süresi? 32.400 saniye daha olamaz!

Şarj etmeden kesintisiz kullanımda heyecan verici 32.400 saniyeniz. Kendi sınıfındaki akü şarjı başına en uzun menzile sahip olun.

0.5 saniyede gitmeye hazır

Yeni RX 60 çalışmaya başladığında heyecan verici yarım saniyeniz. Siz halen yerleşiyorken forkliftinizi çalıştırıp gitmeye hazırsınız.

Bir saniye bile beklemeyen heyecan verici kullanılabilirliğe hazır mısın?

RX 60'ı kendiniz denemek için sabırsızlanıyorsanız, tüm araç özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi için bilgi formuna bakın ya da şimdi bir danışmanlık isteyin.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ergonomi

En iyi iş istasyonu - şüphesiz.

Başlık gerçekten her şeyi söylüyor ama inanmak için kendiniz deneyimlemek zorunda olduğunuzu söylediğimizde bize güvenin. Cömert bacak mesafesi, mükemmel düzenlenmiş kontrol elemanları ve hepsinden iyi etraflı görüşü ile yeni RX 60'taki sürücü iş istasyonundan daha iyi olamaz.En kısa sürede onsuz yapamayacağınız yanınızda akıllı bir yerleşik bilgisayar olarak duran STILL Easy Control'den bahsetmeye gerek yok.

Bir saniyelik sürede konfor

Akabinde daha fazla yükün olacağı ilk heyecanlandırıcı saniyeniz. Akla gelebilecek en inanılmaz iş istasyonunda rahatlayın.

Her Zaman tam kontrol.

STILL Easy Control yerleşik bilgisayarı kullanırken heyecan verici saniyeniz. Sadece bir tık ötedeki performans kontrolleri seçiminizi ve bir bakışta mevcut tüm ilgili araç verilerini kullanarak tam kontrol sağlayın.

Bir saniye beklemeden heyecanlandırıcı ergonomi için hazır mısınız?

RX 60'ı kendiniz denemek için sabırsızlanıyorsanız, tüm araç özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi için bilgi formuna bakın ya da şimdi bir danışmanlık isteyin.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Bağımsız forklift testi

"Performans bariyerini aşmak"

"STILL, forklift testlerinde gerçekten ayağa kalkmanızı ve dikkat çekmenizi sağlayacak bir ilki sunuyor."

 

“STILL, RX60 serisindeki yüksek performanslı modelle elektrikli denge ağırlıklı forklift segmentinde yeni standartlar belirliyor. Uzun test tarihimizde, elektrik tahrikli bir forklift daha önce hiç bu kadar üretken olmamıştı.“

 

"Still güç santralinin yeni serisindeki yüksek performanslı model Bir dizel forklift kadar güçlü bir şekilde hızlanır, kaldırır ve hareket eder, ancak içten yanmalı motorlara özgü yüksek gürültü ve egzoz emisyonları üretmez.“"

 

„“Pratik çalışma süresine bakacak olursak, test forkliftimiz tek bir akü şarjı ile yaklaşık 1,5 iş günü sürmektedir. Lityum iyon akü molalar sırasında hızla şarj edilirse, çalışma süresi teorik olarak sınırsızdır.“

ile karşılaştırıldığında sınıfının en iyi elektrikli forklifti:

Elektrikli forkliftler

Dizel forkliftler

LPG forkliftler


Uygulama fotoğrafları

Eğimlerde güçlü

Tam güçte yukarı ve aşağı? RX 60 için çocuk oyuncağı! 2500 kg yük ve % 10 eğim tırmanma ile en iyi oyuncumuz 610 metreyi saatte on kez çıkabilir. Dahası, gelişmiş yeni asansör tasarımı sayesinde her şey görünürde tutuluyor.

İç ve dış mekanlara aşina

Depoda veya dışarıda olmaksızın her alanda başarılı aracımız tüm sektörlerde en geniş kapsamlı nakliye işleri için ideal bir yardımcı olarak etkileyicidir. Yüksek akü kapasitesi ve yandan akü değişimi sayesinde, RX 60 çoklu vardiya çalışması için idealdir.

Son noktasına kadar hassasiyet

Yükler hassas bir şekilde depolanır, bu da aracın yüksek hassasiyetli hidroliği sayesinde rahatlıkla mümkün hale gelir. Yüksek performanslı versiyonları sayesinde, RX 60-25 / 35, her zamankinden daha hızlı kaldırabilir ve hızlanabilir.

Daima iyi arkadaşları ile

Karşılaştığınız zorluk ne olursa olsun, RX 60 serisi çok çeşitli sürümleri sayesinde sizin için daima özel bir çözüme sahiptir. Çok sayıda ekipman seçeneği nedeniyle her türlü görev profili için özel olarak tasarlanmış tüm kullanım alanları için doğru modele sahibiz.

Sert kabuklu, rahat çekirdekli

Arkanıza yaslanın ve başından itibaren rahat olun. Hava sönümlemeli, konforlu, çok sayıda faydası bulunan sürücü koltuğu gerçek bir ergonomik avantajdır. Ferah sürücü kabini size çeşitli saklama bölmeleri sunar. Kolay Kontrol size bir bakışta ihtiyacınız olan tüm bilgileri de sağlar ve tüm performans işlevleri sadece bir tık ötenizde bulunur.

En dar noktalarda bile çeviklik

Hiçbir şeye çarpmaz! Son derece küçük dönüş yarıçapı sayesinde dar alanlar bile sorun değil, kompakt araç boyutları ve fazlasıyla yüksek manevra kabiliyeti sayesinde dar koridor genişliklerinde etkilidir.

Birçok seçenek ile tek bir ürün

Çalışma platformu, uzatılmış çatal uçları ve boşaltma konteynırlarından, küreme kovası ve çatal ayarlayıcılarına kadar, RX-60 modellerimizden herhangi birini kolayca seçebilirsiniz.


Model genel bakış

Model Maksimum kapasite (kg) Maksimum kaldırma yüksekliği (mm) Seyahat hızı (km/sa) Akü voltajı (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 3.066 7.390 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-35 / Li-Ion 3.500 7.390 20 80

İndirilenler


İletişim

Formu doldur

En kısa sürede size geri dönüş yapacağız

Uzman Danışmanınızı Arayınız

Danışmanınızın doğrudan iletişim numarası

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Experience Your RX 60 seconds!