Ödüller

IFOY Award 2020

Kazananımız

RX 60 25-35 – IFOY Kazananı

Bu yıl bir gala gerçekleşti: İlk kez, bu yılki IFOY Ödülü'nün (Uluslararası İç Lojistik ve Forklift Aracı Yılın Ödülü) kazananları, devam eden korona krizi nedeniyle video yoluyla çevrimiçi olarak duyuruldu.

"3,5 tona kadar Karşı Dengelemeli Araç" kategorisinde imrenilen ödül bir kez daha bize geldi. Bu yıl, Hamburg merkezli intralojistik şirketi yeni RX 60-25/35 elektrikli forkliftleri ile yarışmaya katılmıştı.

"RX 60-25 yüksek performanslı versiyonu ile STILL bu segmentteki elektrikli araçlar için yeni bir standart oluşturmaktadır. Daha önce bir elektrikli forklift hiç bu kadar verimli olmamıştı. Buna ek olarak düşük ses şiddeti, esneklik, dizel veya LPG'li bir araca göre daha düşük yakıt maliyeti (elektrik maliyeti), kolay kullanım, daha az bakım ve tümüyle öngörülebilir kullanım avantajları bulunmaktadır. Böylece, bir içten yanmalı motor yokedici için tüm kriterler bir araya getirildi, " ve uluslararası jüri tarafından karar verildi. 2,5 - 3,5 ton ağırlık sınıfındaki bu yeni elektrikli forklift ile STILL, içten yanmalı motorlu araçlara ciddi bir alternatif sunuyor. Jüri üyeleri, RX 60'ın 25 kW'lık pompa motoru tarafından elde edilen kaldırma hızından özellikle etkilendi. Test ekibi, kaldırma hızını yüksüz bir şekilde 66 cm/s'den fazla olarak ölçtü ve karara vardı: "Bu sınıf için bir rekor".

Bununla birlikte, STILL RX 60-25/35 hızlanma, sürüş ve kaldırma gibi test kombinasyonları ile de yeni standartlar belirledi. Bu testte sekiz saat içinde 363 paletin verimliliği elde edildi. "Ölçülen verimlilik bir IFOY testinde hiç bu kadar yüksek olmamıştı", jürinin kaanati buydu.

  • Ayrıntılı test raporunu burada bulabilirsiniz: PDF, 114 KB İndir

Merak ettiniz mi?

Kazananımız ile tanışın

RX 60-25/35

Başka hiçbir forklift ile birkaç saniye içinde daha fazla mal taşıyamazsınız. Yeni RX 60-25/35, sınıfının en güçlü forkliftidir. Taşınan her palette, yüksek veya geniş veya her ikisi birden olsun, hızlandırıcımızla değerli saniyelerinizden kazanırsınız. Mükemmel kontrol edilebilir performansı ile, malları mümkün olan en iyi zamanda olmaları gereken yere götürürsünüz. Savurmak-saçmak yerine doldurup toplamanız gereken uygulamalar için geliştirilmiş ve üretilmiştir.